Najaarsvergadering 15-11-2022
Namens het bestuur nodig ik jullie bij deze uit voor onze najaarsvergadering op 15 november a.s. in de Meet te Bellingwolde.
Deze vergadering willen we iets speciaals doen, het bestuur heeft Henk Jan van Sportvoeding.com uitgenodigd om zijn visie tav sportvoeding tijdens het fietsen te geven
Henk Jan geeft deze lezingen wekelijks aan bedrijven en verenigingen, hij belooft ons een hele mooie energieke en inspirerende avond.
Na de vergadering ligt er voor ieder ook een mooie Goodiebag klaar met producten, deze wordt je aangeboden door Sportvoeding.com en Toer’80.
Mocht je agendapunten willen toevoegen of items hebben voor de rondvraag, dan verzoek ik je dat voor 1 november a.s. bij de secretaris te melden.
Relinda Baas
Secretaris FTC Toer ’80